WG-300 Su Arıtma

Home » WG-300 Su Arıtma » Ürünler » Kurumsal Ürünler » WG-300 Su Arıtma

Direk akış sistem ozmos su arıtma cihazımız Avrupa dizayn ve kompakt tasarım ile iş yerinizde istediğiniz yerde kurulumunu yapabileceğiniz bir sistemdir.

CİHAZ HAKKINDA

Direk akış sistem ozmos su arıtma cihazımız Avrupa dizayn ve kompakt tasarım ile iş yerinizde istediğiniz yerde kurulumunu yapabileceğiniz bir sistemdir.

Az yer kaplayan şık tasarımı ile saatte 42 litre arıtma kapasitesine sahip orta ve büyük işletmeler için uygun arıtma cihazımızdır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

– Reverse Osmosis

– Amerikan Sistem

– Günlük Kapasite 1.000 Lt.

– 5 Aşamalı Su Arıtma

– Şık ve Kompakt Tasarım

– Amerikan Musluk

– Hızlı Değiştirilebilir Filtreler

– 3 Yıl Garanti

– Periyodik Bakım

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– 20” 5 Micron Sediment Filtre

– 20″ Gac Karbon Filtre

– 20′” Blok Karbon Filtre

– 100 x 3 Adet GPD Mebrane

– 12’’ Antibakteriyel Post Karbon Filtre

Ölçüleri (cm):

Cihaz: 21 (Boy) x 37 (En) x 45 (Yük.)

Ağırlık: 24 kg

 

TEKNİK BİLGİLER

Sediment Filtre (SPUN): Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri

buy kamagra 100mg

, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.

Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.

Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.

Otomatik Kapama Valfi: Su arıtma’dan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.

Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.

Post Karbon: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suyun musluktan akmadan önce mineral vererek suyun tadını zenginleştirir.

Leave a Comment