Watervan  Firması olarak  7  yıllık ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Su Arıtma Sistem ve Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan firmamız;
Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.
Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri işlemlerini de kapsamaktadır.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Tek faaliyet konumuzun su arıtma teknolojileri olması, araştırma geliştirme çalışmalarına verdiğimiz önem, en yüksek kaliteyi uygun fiyata sunma politikamız, yerli üretim yapma konusundaki kararlılığımız, müşteri memnuniyeti odaklı teknik servis ve tanıtım organizasyonu hizmetlerimiz bizi öne çıkaran farklarımızdır.
Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Watervan, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Watervan Firması su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup,müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş tecrübeli personel kadrosuyla  satış, servis ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Watervan, sağlığımız için hayati önem taşıyan temiz ve güvenilir içme suyunu, müşterisine en hızlı şekilde ulaştırma çabasındadır. Konusunda uzman kadrosu ile gelişen teknolojileri takip ederek, şirket bünyesinde aldığı eğitimler sayesinde müşterilerine daha iyi hizmet vermektedir.