WG-66 Tezgah Altı Su Arıtma

Home » WG-66 Tezgah Altı Su Arıtma » Ürünler » Evsel Ürünler » Tezgah Altı » WG-66 Tezgah Altı Su Arıtma

Depolama kapasitesi yüksek, şık tasarıma sahiptir. Ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma cihazımızdır.

CİHAZ HAKKINDA

Tezgah Altı sistem ozmos su arıtma cihazımız Avrupa dizayn ve kompakt tasarım ile tezgah altında minimum yer kaplar.

Az yer kaplayan şık tasarımı ile saatte 12 litre arıtma kapasitesine sahip ev ve küçük ofis kullanımına uygun arıtma cihazımızdır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

– Reverse Osmosis

– Amerikan Sistem

– Günlük Kapasite 300 Lt.

– 6 Aşamalı Su Arıtma

– Şık ve Kompakt Tasarım

– Amerikan Musluk

– Hızlı Değiştirilebilir Filtreler

– Kolay Kurulum

– 3 Yıl Garanti

– Periyodik Bakım

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– 10” 5 Micron Sediment Filtre

– 10″ Gac Karbon Filtre

– 10″ Blok Karbon Filtre

– 75 GPD Mebrane

– Antibakteriyel Post Karbon Filtre

– Mineral Filtre

– 12 Lt. Harici Depo

– Kırılmaz Sert Pvc Kabin

Ölçüleri (cm):

Cihaz: 48 (Boy) x 29 (En) x 40 (Yük.)

Tank: 30 (çap) x 34 (Yük.)

Ağırlık: 14 kg

TEKNİK BİLGİLER

Sediment Filtre: Suyun berrak hale getirilmesi için su içerisinde bulunan tüm bakterileri, çamurları, tortuların temizlenmesini, yüzer madde ve partekülleri tutmasını sağlar.

Aktif Karbon Filtre (GAC): Suya renk ve tat veren serbest kloru organik maddeleri ve istenmeyen kokuları tutar.

Blok Karbon Filtre (CTO): Gac karbona ilave ikinci bir karbon filtredir. İkinci bir karbon filtre fonksiyonu yaptığı gibi toz halinde olmayıp katı blok halinde olduğundan birinci karbon filtre olan GAC’dan kaçabilecek klor, organik madde ve zararlı gazları tutarak risk olayını ortadan kaldırır.

Otomatik Kapama Valfi: Su arıtmadan geçen suyun akışını kontrol eder. Tank kapasitesi dolduktan sonra suyun kesilmesini sağlar.

Membran Filtre: Su arıtma cihazının en önemli filtresini teşkil eder. Ters osmoz olayının gerçekleştiği yerdir. Yarı geçirgen bir maddeden yapılmış olan uzun bir film iki kat olarak bir makaraya sarılmıştır. Bu iki kat filmin kenarları arasındaki seperatör ile birlikte birbirine kaynatılmış ve su geçişine kapalıdır. Sadece temiz su çıkışına müseade eden

buy-kamagra-oral-jellies.com

, uç tarafındaki üzerinde sıralı delikler olan makaraya sarılı ucu haricinde kapalı dar uzun torba gibidir. Bu çift katlı film bir makaraya sarılmıştır. Sargı aralarına konan seperatör film sayesinde kirli su bu torbanın bütün yüzeylerine ulaşır, basınç etkisiyle temiz su torbanın içine girerek çıkış deliklerinden alınır. Kirli su çapraz akım denen bir akışla film yüzeylerini yalayarak geçerken basınç etkisiyle bir kısım su filmin iç tarafına temiz su olarak geçer.

Temiz Su Tankı: İç yüzeyi gıdaya uygun “food contact” malzeme ile kaplanmış olup, temiz suyun hijyenik bir ortamda depolanmasını sağlar. Tankın kendi vanasıyla tanka su giriş ve çıkışını kontrol edilebilir.

Post Karbon: Tankta toplanan veya direkt membrandan gelen temiz suyun musluktan akmadan önce mineral vererek suyu zenginleştirir ve pH düzenler.

Mineral Filtre: Suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum katarak gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir orana getirir.

Leave a Comment